Новини
photo_2023-11-27_10-16-01.jpg
27 листопада 2023
Осколкове поранення шиї

Нашому герою лише 26 років. Професійний військовий, який мужньо боронить нашу країну. Декілька місяців тому на бойовому завданні він отримав поранення. Лікувався і вже був готовий повернутися до  побратимів. Але біль в шиї, який посилювався при русі та віддавав до лівого вуха, став турбувати частіше. З’явилась осиплість голосу і кашель, що змусили чоловіка пройти додаткові обстеження.

З'ясувалося, що уламок ворожого снаряду залишився в товщі м'язів шиї та викликав ускладнення у вигляді формування хибної аневризми загальної сонної артерії та артеріовенозної фістули (співустя) між нею та внутрішньою яремною веною.

Під час операції металевий уламок було видалено за допомогою спеціального медичного магніту (розробка вітчизняних науковців). Наші судинні хірурги роз'єднали фістулу, видалили аневризму загальної сонної артерії та проведели її пластику.

Післяопераційний період минув без особливостей, і наш герой знову готовий повернутися у стрій!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo