Новини
трансплантация (2).jpg
07 червня 2021
Три врятовані житті

У п'ятницю, поки жителі міста прокидалися і пили ранкову каву, спеціалісти Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова разом з колегами із Центру нефрології та діалізу рятували життя трьом важкохворим людям, проводячи пересадку органів від людини, яка помираючи дала їм надію на порятунок. Високопрофесійні фахівці Першої міської клінічної лікарні боролися за життя чоловіка після інсульту, та, на жаль, були безсилими. Але родичі загиблого, після розмови із трансплант-координатором, ухвалили серйозне рішення і дали згоду на трансплантацію органів. Тому спеціалісти Інституту вирушили до Першої міської клінічної лікарні, де виконали мультиорганне вилучення печінки та нирок.

Печінку трансплантували спеціалісти нашого Інституті реципієнту з вірусним гепатитом С та цирозом печінки, який ускладнився рецидивуючими кровотечами з вен стравоходу, що мало пряму загрозу його життю. 

Дві нирки були пересаджені хірургами Центру нефрології та діалізу.

Трансплантація розвивається і все більше людей погоджуються на органну донацію, щоб частинка їх рідних і близьких людей продовжувала жити в тілі іншої людини.

Дякуємо Українському центру трансплант-координації, колегам з Першої міської клінічної лікарні, усім спеціалістам, котрі були задіяні у трансплантації. Наша вдячність та шана родичам загиблого.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo