nefrologist.jpg
27 березня 2021
Сьогодні у світі відзначається День нефролога

Це добра нагода привітати усіх лікарів і працівників відділу хірургії та трансплантації нирки нашого Інституту та всіх колег. Побажати їм міцного здоров'я, успіхів, досягнень у професійному та особистому житті. 

Співпраця нефрологів і наших колег трансплантологів дає змогу якісно надавати медичну допомогу всім пацієнтам із хронічною хворобою нирок і це дає шанс на друге життя методом трансплантацій.

Окрім цього саме лікарі-нефрологи забезпечують в подальшому післятрансплантаційний супровід цих хворих. І це є дуже важливим для того, щоб нирка могла функціонувати в повному обсязі довгі роки.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo