Новини
Group 1621.png
12 травня 2024
День медичної сестри

Медсестра – це не просто професія, це здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню, сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

На знак пошани цій благородній професії щорічно 12 травня відзначають Всесвітній день медичних сестер – у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл. Згідно з історичними довідками, під час Кримської війни Флоренс Найтінгейл організувала в догляд за пораненими солдатами.

Офіційно свято започатковано у 1974 році Міжнародною радою медсестер, а до цього відзначалося за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста.

Сьогодні ми хочемо привітати із професійним святом всіх медичних сестер і побажати їм здоров’я і успіхів! Подякувати за тепло, ласку і підтримку, якими ви щодня обдаровуєте своїх пацієнтів!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo