Новини
29 травня 2018
НАМН України запрошує жінок-науковців долучитися до участі в міжнародній Програмі «Для жінок в науці-2018»

Вже 20 років  ( з 1998 року) ЮНЕСКО разом з компанією LOrealз метою підтримки участі жінок в наукових дослідженнях та для відзначення  найбільш талановитих жінок-науковців – проводять конкурс  «Для жінок у науці».

         В цьому році, вперше,  ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА»  започаткувала Програму «Для жінок в науці-2018» для молодих жінок-науковців України у галузі наук  про життя. Згадана Програма в Україні проводиться під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, у партнерстві з Національною академією наук України та за участі  низки громадських організацій.

          Програма стартувала в Україні 24 квітня і прийняття документів для участі у конкурсі продовжується до 22 червня 2018 року.  Переможці Програми отримають грошові премії у розмірі  120 000 грн кожна після відрахування обов’язкових платежів та зборів. Грошова премія може бути використана переможцями на власний розсуд (всього Журі визначить три переможниці).

           Прохання сприяти залученню до участі у Програмі жінок-науковців Вашої установи.

            Всю інформацію про участь у Програмі можна отримати на сайті:

www.forwomeninscience.in.ua на  L’Oreal for women in Science.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів Пам'ятка донора For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo