Новини
Шалимова (5).png
15 квітня 2022
Міжнародний день фахівця з лабораторної діагностики

Вже 25 років уся медична спільнота відзначає 15 квітня Міжнародний день фахівця з лабораторної діагностики.Це професійне свято об’єдную не лише лікарів лабораторної діагностики, а й біологів та генетиків, що працюють у сфері охорони здоров’я.

В сучасному медичному світі роль та завдання фахівців цього профілю неможливо переоцінити, особливо враховуючи активний науково-клінічний прогрес та персоніфікований підхід до лікування.

Ми вітаємо з професійним святом всіх хто дотичний до лабораторної діагностики! Бажаємо успіхів, нових досягнень в роботі, бути завжди на вістрі нових технологій та насамперед міцного здоров’я й мирного неба над головою!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo