Новини
Шалимова (19).png
06 травня 2022
Новітні технології + професіоналізм = збережена кінцівка

Постійний біль в нижній кінцівці, що не дає спати. Дійти з кімнати на вулицю – біль та вимушені зупинки. Діагноз – атеросклероз, ураження магістральних та периферичних судин нижньої кінцівки.

Раніше була зроблена операція - штунтували стегново-підколінний сегмент, після чого декілька років не було проблем, але знову той самий біль. Крапельниці та пігулки лише на короткий час приносили покращення.

Пацієнт звернувся в Інститут за допомогою. При обстеженні було встановлено, що тромбувався раніш сформований шунт та атеросклеротичним процесом уражені судини нижче коліна. 

Необхідно оперативне втручання – відновлення кровотоку, як по магістральним так і по периферичним судинам. Раніше такі операції були етапними та розведеними у часі.

Завдяки новітнім технологіям та обладнанню, що є в арсеналі Інституту, такі операції вже виконуються одномоментно, бо комбінуються технології «відкритої» та мініінвазивної хірургії.

Так і відбулося з нашим пацієнтом. Одночасно було виконано відновлення кровотоку по магістральним судинам (видалені тромби з шунта) та завдяки ендоваскулярним методам – відновлено кровотік по судинам нижче колінного суглобу.

Вже наступного день, пацієнт міг вільно рухатися, зник нестерпний біль, а на третю добу після операції був виписаний на амбулаторне лікування.

Нові технології лікування атеросклеротичних уражень судин кінцівок в поєднанні з професіоналізмом спеціалістів забезпечують якісно новий рівень медичної допомоги. Зменшують термін перебування на стаціонарному лікуванні, знижують ризик ускладнень та сприяють скорішій реабілітації. 

Звертайтеся до професіоналів! Не терпить болю! Збережемо здоров’я разом!

Попередній запис на консультацію за телефонами +38(044)408-1436, +38(093)542-3697

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo