Новини
З днем медичного працівника!.png
17 червня 2022
З днем медичного працівника!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Останні події ще більш актуалізували важливість медичної галузі та щоденної кропіткої роботі лікарів, медичних сестер, парамедиків, медичних інженерів й інших спеціальностей, які надають медичну допомоги.

Рятуючи життя на полі бою, в операційних, консультуючи й працюючи в тиші лабораторій і реабілітаційних залах, ми наближаємо нашу Перемогу та забезпечуємо здоров’я нації.  

Нехай усе, що зроблено з любов’ю, душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а виконання благородної місії приносить професійне задоволення!

Нехай віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі!

Від усього серця бажаємо Вам, і Вашим рідним міцного здоров’я, здійснення мрій, мирного неба над головою, оптимізму, нових досягнень, впевненості у власних силах!

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo