Новини
ОПЕРАЦИЯ СЕРДЦЕ.jpg
23 лютого 2022
Здорова нація спільними силами медичних інституцій України

Два роки назад у Ігоря стався інфаркт. Після лікування, стан його був стабільним, але через рік різко погіршився – болі в ділянці серця, задуха, різка слабість, мінливий артеріальний тиск.

Окрім того, швидко почав прогресувати інсулінозалежний цукровий діабет, на який Ігор хворів з підліткового віку, що призвело до розвитку ниркової нестатності та нирково-замісної терапії методом апаратного діалізу.
При проведені коронарографії було виявлено багатосудинне ураження коронарних судин, яке потребувало проведення аорто-коронарного шунтування (відновлення кровотоку по серцевим артеріям).

Враховуючи наявність комбінованої важкої патології, пацієнта було направлено до Інституту. За невідкладними показами Ігорю проведено аорто-коронарне шунтування  працюючому серці, а через декілька днів була сформована артеріо-венозна фістула, для постійного апаратного гемодіалізу.

Вже на 6 добу пацієнт вже виписаний з Інституту, та все питається у свого лікаря коли вже можна сісти за кермо? Ще декілька тижнів реабілітації і він знову повернеться до свого звичного ритму життя, а поки продовжує лікування за місцем проживання.
Пишаємось співпрацєю з нашим колегам з Центру нирково-замісної терапії в Рівненській області ТОВ “Еврика”

Медична допомога була надана згідно постанови Кабінету Міністрів України №1083 від 18.12.2019 року «Про затвердження переліку послуг та тарифів на послуги з надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів, які надаються учасниками пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів», зі змінами згідно постанови №698 від 07.07.2021 року.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo