Новини
23 лютого 2017
Зміни до програми науково-практичної конференції “Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та бариатричній хірургії”

В рамках проведення майстер-класу з бариатричної хірургії 24.02.2017 року трансляцію оперативних втручань перенесено на 8.30!

  1. Лапароскопічне шунтування шлунка – «Roux-en-Y gastric  bypass» (RYGB).
  2. Лапароскопічна рукавна резекція шлунка.
  3. Імплантація інтрагастрального балону  ORBERA (Apollo).

Бариатричні операції виконуватимуться в операційних ДУ «НІХТ ім.О.О. Шалімова»  з трансляцією до актової зали інституту.

Модератор: професор Лаврик А.С.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo