тренинг ЗИЗ (9).jpg
12 квітня 2021
Головне - безпека!

Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова завжди дбає про здоров'я та безпеку своїх співробітників. Систематично проводяться внутрішні самотренінги з питань інфекційної безпеки. А пандемія COVID-19 ще більше активізувала цю проблему. 

    

Тому, завдяки співпраці із спеціалістами з Національної експертної групи з інфекційного контролю було організовано практичне заняття, на якому відпрацьовувалися усі можливі аспекти використання засобів індивідуального захисту під час роботи з пацієнтами, хворими на COVID-19.

    

На тренінгу були присутні фахівці різних підрозділів Інституту, які безпосередньо контактують із хворими на коронавірус. Це завідуючі відділень, лікарі, медсестри, молодший персонал і усі, кому була цікава тема ЗІЗ.

Учасникам заходу нагадали про принципи безпечного переодягання і зніманням засобів індивідуального захисту, а також продемонстрували, як це зробити максимально безпечно самостійно.

    
Будьте здорові!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo