тренинг ЗИЗ (9).jpg
12 квітня 2021
Головне - безпека!

Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова завжди дбає про здоров'я та безпеку своїх співробітників. Систематично проводяться внутрішні самотренінги з питань інфекційної безпеки. А пандемія COVID-19 ще більше активізувала цю проблему. 

    

Тому, завдяки співпраці із спеціалістами з Національної експертної групи з інфекційного контролю було організовано практичне заняття, на якому відпрацьовувалися усі можливі аспекти використання засобів індивідуального захисту під час роботи з пацієнтами, хворими на COVID-19.

    

На тренінгу були присутні фахівці різних підрозділів Інституту, які безпосередньо контактують із хворими на коронавірус. Це завідуючі відділень, лікарі, медсестри, молодший персонал і усі, кому була цікава тема ЗІЗ.

Учасникам заходу нагадали про принципи безпечного переодягання і зніманням засобів індивідуального захисту, а також продемонстрували, як це зробити максимально безпечно самостійно.

    
Будьте здорові!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo