Новини
photo1647521214.jpeg
18 березня 2022
Поради фахівця до Всесвітнього дня сну

Стрес є чинником багатьох хвороб та патологічних станів. Сьогодні  кожен з нас знаходиться в стані постійного стресу, що самим негативним чином впливає на наше здоров'я.

Одним з найпростіших способів подолання  стресового стану є сон. Саме сон дає змогу відновити нормальний нейрофізіологічний стан головного мозку та відповідно соматичну функцію організму.

Так, для повноцінного відновлення потрібно 7-8 годин спокійного сну, але чи це є можливим під ракетним або артилерійським обстрілом? Напевно, що ні.  
Лікар - невролог консультативної поліклініки Інституту Тетяна Василівна Тромса разом з іншими фахівцями кажуть, що за таких умов, більш доцільним та можливим є невеличкі паузи для сну (тривалістю 30-40 хвилин) та отримання достатньої кількості рідини. Це надасть змогу переформатувати нейрофізіологічну мережу та максимально відновити фізіологічні процеси.
Будьте здорові!  

За онлайн-консультацією лікаря- невролога звертайтеся за телефоном:
Тромса Тетяна Василівна +380 63 238 86 98

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo