22 січня 2021
Курс тематичного удосконалення

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ФАХІВЦІВ

22 – 26 лютого 2021 року, на базі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова» НАМН України буде проведено курс тематичного удосконалення (програма безперервної післядипломної освіти) лекційно-практичний курс «Теоретичні та практичні питання гістосумісності та імуногенетики», який призначено для підготовки спеціалістів з лабораторної діагностики трансплантаційного імунітету та визначення ступеня гістосумісності.

До участі в курсах залучаються лікарі-лаборанти та біологи, які мають сертифікат спеціаліста з «Лабораторної та/або клінічної імунології», «Лабораторної генетики» та лікарі інших спеціальностей.

Тривасть циклу 1 тиждень.

Вартість – 5500 грн.

Курсанти місцем проживання не забезпечуються.

За результатами ТУ видається сертифікат та курсант отримує 25 балів до безперервної післядипломної освіти.

При безпосередній реєстрації на курсі, просимо надати копію диплому та сертифікату спеціалізації (за наявностві).

 

Контактна особа: Паламарчук Наталія Михайлівна (0672696736)

 

Слухачів курсів, попередньо просимо заповнити анкету (додається) та направити її за електронною адресою: nataliapolonchuk15@gmail.com або mewgull@ukr.net:

Анкета слухача курсів

«Теоретичні та практичні питання гістосумісності                                            та імуногенетики»

 

ПІБ

 

 

Місце основної роботи

 

 

Спеціалізація/фах

 

 

Контактний телефон

 

 

Адрес електронної пошти

 

 

Форма оплати курсів (заклад  охорони здоров'я, особисті кошти, інше)

 

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo