Новини
31 січня 2017
Запрошуємо Вас взяти участь в науково-практичній конференції “Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та бариатричній хірургії”

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції “Шалімовські дні: сучасні інноваційні технології в метаболічній та бариатричній хірургії”

Конференція проводиться 24 лютого 2017р. в актовій залі ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова» НАМН України  (Київ, вул.Героїв Севастополя, 30). Початок о  9.00.

Проїзд від залізничного вокзалу трамваєм №1, №3 до зупинки “Героїв Севастополя”.

Реєстрація в холі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова  24.02.2017 р. з 8.00.

Контактні телефони:

Оргкомітет (044) 497-71-34,  408-59-88.

Запрошення є підставою для відрядження згідно "Реєстру з’їздів, конгресів, конференцій…" МОЗ та НАМН України на 2017 р. (№ 5).

Завантажити програму конференції в PDF

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Контактна інформація Як доїхати
logo