Новини
Group 159.png
25 листопада 2022
Разом до трансплантаційної незалежності

Наша спільна мета – досягнення трансплантаційної незалежності України! Щоб наші громадяни отримували трансплантаційну допомогу у своїй державі, а не поневірялися роками по іноземним лікарням, очікуючи необхідної пересадки органу чи клітин. 

Одним із напрямків такої роботи є спільне навчання, тренінги та професійне спілкування з колегами. Наш лікар-анестезіолог Софія Куліш провела навчальний тренінг з діагностики смерті мозку та кондиціонування потенційного донора з колегами Міської клінічної лікарні №10 м. Одеси.

Жвавий діалог між колегами, обговорення проблемних питань провели в режимі он-лайн. Сподіваємося, що таке спілкування стане системним та продуктивним, перш за все, задля відновлення трансплантаційного напрямку в південному регіоні.

Окрему подяку за можливість співпрацювати разом та втілювати заплановане висловлюємо керівнику Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Нікогосяну Левону Рубеновичу.

Попереду багато роботи та успіх, який краще святкувати разом!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo