Новини
Group 845.png
16 жовтня 2023
Вітаємо наших колег-анестезіологів!

16 жовтня 1846 року американський зубний лікар Томас Мортон вперше використав ефір в якості засобу для знеболення при проведенні операції. В памʼять цієї події, саме в цей день відзначається Всесвітній день анестезії (World Anaesthesia Day), який традиційно вважають своїм професійним святом лікарі анестезіологи-реаніматологи і всі, хто повʼязує свою роботу з цим медичним напрямком. 

Сьогодні неможливо уявити жодної операції, інвазивного дослідження або хірургічної маніпуляції без знеболення. Застосування анестезії дозволило значно розширити хірургічні горизонти, запровадити нові методи та технології лікування й діагностики, врятувало сотні мільйонів життів та дозволяє без зайвого хвилювання іти до лікаря, особливо до стоматолога.

Вітаємо всіх причетних до цього професійного свята та бажаємо успіхів і натхнення, професійного вдосконалення та здійснення усіх мрій і задумів!

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo