Новини
День донора.png
25 червня 2021
Здав кров - врятував життя

З нагоди Всесвітнього дня донора, фахівцями відділення трансфузіології та екстракорпоральних методів детоксикації, за сприяння адміністрації Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" проведено виїзну акцію з донорського забору крові.

  

Запланована одноденна акція, у зв’язку з великою кількістю небайдужих врятувати життя та допомогти подолати хворобу навіть незнайомій людині, перетворилася на дводенну.
На благодійний захід відгукнулись не лише студенти та курсанти, а й викладачі, офіцери та керівний склад Інституту, що дало змогу значно поповнити банк донорської крові нашого Інституту.

Зважаючи на позитивний досвід співпраці, було домовлено з керівництвом Інституту про запровадження системних заходів та акцій з донації крові.

Щоб долучитися до доброї справи та здати донорську кров, приходьте за адресою: 
вул. Героїв Севастополя 30, перший поверх поліклініки Інституту, донорський пункт відділення трансфузіології.

Щодня з 9.00 чекаємо на Вас!
Для консультації або запису телефонуйте:
(044) 497-30-01
(095) 867-09-86

Стати донором може практично кожна людина старше 18 років, маючи хороші показники здоров'я. Перед здачею крові потенційний донор проходить безкоштовне медичне обстеження, яке включає в себе огляд терапевтом і попереднє лабораторне дослідження.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo