Новини
photo_2023-10-02_15-56-53.jpg
03 жовтня 2023
Шанс на життя

Неочікувана, але передбачена. Це саме про трансплантацію.

Ніколи не очікуєш коли пролунає дзвінок з УЦТК, та трансплант-координатор скаже: « Є донор. Є згода на донацію. Готові?». Одразу приходить до руху трансплантаційний механізм. Готується трансплантаційні та анестезіологічні бригади, працюють лабораторні та діагностичні підрозділи. Інформуються реціпієнти, які знаходяться в різних куточках нашої країни. Відділення трансфузіології готує кров та препарати крові, а співробітники операційного блоку готують операційні та інструментарій. Водії перевіряють машини та прораховують маршрут.

Кожна дія вивірена та прорахована, обговорена з трансплант-координаційною службою. Кожна дія, кожний крок важливий. Від кожного з цієї великої команди залежить життя людини. Так відбувається завжди.

На цей раз за одну добу пересаджено 2 донорських печінки та нирки. Злагоджено спрацювали команди Інституту, УЦТК, Олександрівської та 5 МКЛ лікарні (м. Київ). Завдяки цьому 4 людини, з різних міст та регіонів отримали шанс на друге життя. Особливо це стосується пацієнтів, яким трансплантовано донорську печінку. Їх життєвий шлях міг перерватися кожного дня, а смерть одних подарувала життя іншим. 

Наша шана і вдячність родинам донорів, які зробили свій важкий, але такий шляхетний вибір. Вічна шана тим хто подарував життя!

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo