Новини
17 квітня 2017
Освітній семінар для кардіологів та лікарів функціональної діагностики: підсумки

Товариство молодих вчених ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені А.А. Шалімова» НАМНУ спільно з кафедрою хірургії серця та магістральних судин НМАПО імені П.Л. Шупика провели освітній семінар для кардіологів та лікарів функціональної діагностики. Зустріч відбулася 11 квітня. Семінар було присвячено веденню хворих з брадиаритміями, показам до тимчасової та постійної електрокардіостимуляції, а також можливостям хірургічного лікування порушень ритму серця.

Запрошеними лекторами були провідні фахівці в галузі порушень ритму серця ДУ «Національний інститут хірургії серця та магістральних судин імені М.М. Амосова» НАМНУ.

Семінар було організовано в рамках сучасного освітнього проекту для практикуючих кардіологів та лікарів функціональної діагностики за підтримки компанії Medtronic та Всеукраїнського реєстру пацієнтів з життєзагрозливими захворюваннями серця.

Сподіваємось, даний освітній захід був корисний для практикуючих лікарів.

Про наступні подібні освітні заходи Ви можете дізнатися на нашій сторінці в Facebook, або написавши листа на адресу yakushevandriy@gmail.com з зазначенням теми «Я хочу знати більше». 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo