Новини
photo1647247450.jpeg
14 березня 2022
Слава нашим добровольцям!
Україна - вільна країна. І зараз за нашу свободу стоять тисячі добровольців, які прийшли захищати людей, домівки та життя на своїй рідній землі.
 
Це люди доброї волі, які поряд із досвідченими військовими, допомогають тримати оборону наших рідних міст, селищ і нашої рідної землі.
 
14 березня в Україні вже 8 років відзначається день добровольця! В цей день, у 2014 році, під час Революції Гідності на тренувальну базу вперше відправилися добровольці, яких готували до участі в боротьбі за територіальну цілісність України. Кожного дня таких людей стає все більше. Ми боремося за нашу свободу і за наше життя в своїй вільній країні і перемагаємо!
 
Ми разом! Слава Україні!
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo