Новини
photo1625840663.jpeg
09 липня 2021
Пілотний проект з трансплантації в дії

Відповідно до пілотного проекту Постанови Кабінету міністрів України № 707 від 5 вересня 2018 р. "Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів" за 6 місяців 2021 року державою оплачено 47 пересадок органів. Із них від трупного донора було пересаджено 7 нирок, 11 печінок, 2 серця. Від родинного донора: 23 нирки та 4 печінки.

Також було проведено більше 50 тканинних типування (визначення HLA-антигенів методом ПЦР) для пацієнтів, що знаходяться в листі очікування на трансплантацію солідних органів.

Реалізація Пілотного проекту позитивно впливає на розвиток вітчизняної трансплантації та дає змогу позбавитися трансплантаційної закордонної залежності і значно покращити якість надання високоспеціалізованої медичної допомоги.

Подробиці за посиланням:

Інформація щодо наданих послуг за січень-травень 2021 року

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo