Новини
трансплантація печінки.jpg
19 травня 2021
Рятуючи життя

В ніч з 17 на 18 травня спільною командою трьох закладів охорони здоров’я (Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова, Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М.Амосова та Київської обласної клінічної лікарні) проведено мультиорганний донорський забір з послідуючою трансплантацією серця, печінки та нирок.


Донором стала 61-річна жінка, життя якої обірвав раптовий геморагічний інсульт, але родичі прийняли важке, але важливе рішення щодо органної посмертної донації, подарувавши шанс на життя іншим, в яких тепер житиме часточка їхньої рідної людини.

Однією з них стала жінка з Києва, яка очікувала на трансплантацію печінки довгі роки і вже почала втрачати надію на одужання та нормальне життя.


Пересадка донорської печінки виконана мультидисціплінарною командою Інституту: спеціалістами відділу хірургії та трансплантації печінки, групою анестезіологічного супроводу та інтенсивної терапії, фахівцями лабораторної, патоморфологічної та трансфузійної служби, трансплант-координаторами у супроводі інших підрозділів і служб.

Наші глибокі співчуття та шана родині донора за нелегкий, милосердний крок.

Дякуємо фахівцям Київської обласної клінічної лікарні, співробітникам Національної поліції, представникам Українського центру трансплант-координації та всім, хто був задіяний в підготовці та проведенні трансплантацій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo