Новини
photo_2023-09-26_15-47-28.jpg
26 вересня 2023
ICAMPS-2023

22-23 вересня відбувся ICAMPS 2023 – перший благодійний міжнародний конгрес пластичної та реконструктивної хірургії, де своїм досвідом поділились хірурги-доповідачі з Швейцарії, Великобританії, США, Італії, Бельгії, Чехії, Польщі, Грузії, Південної Кореї та ОАЕ.

Одним з модераторів конгресу став наш колега, завідувач відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії, пластичний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук Симулик Євген Володимирович.

В рамках конгресу, крім доповідей, також була проведена пряма трансляція для слухачів, що відбувалась прямо з операційної Інституту, де Євген Володимирович проводив майстер-клас з транспозиції торакодорсального шкірно-м’язового клаптя. Це складне та ювелірне за обсягом реконструктивне втручання, що в даному випадку мало за мету закриття дефекту надпліччя, що виникло в результаті мінно-вибухової травми у військового.

Доповіді, особисте спілкування, обмін досвідом вкотре засвідчили, що реконструктивно-відновна хірургія в Україні відповідає рівню світових стандартів, а Інститут по праву є одним з лідерів цього напрямку.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo