Новини
Шалимова (60).png
29 липня 2022
Всесвітній день боротьби з гепатитом
28 липня у всьому світі відзначався день боротьби з гепатитом. Хвороба вірусної етіології, що вражає основні клітини печінки – гепатоцити. Підступна, маскується під цілу низку захворювань або взагалі протікає спочатку без симптомно.
 
Ігнорування захворювання, відсутність лікування, самостійне, непрофесійне та безсистемне лікування може призвести до тяжких наслідків та ускладнень – цирозу печінки (заміщення сполучною тканиною гепатоцитів з порушенням функції печінки), злоякісних пухлин печінки та жовчних протоків.
 
Вакцинація, захищені статеві відносини, вибір якісного медичного закладу та особиста гігієна є основними профілактичними заходами щодо гепатитів.
 
Тестування на вірусні гепатити – шлях до первинного та своєчасного виявлення хвороби та отримання відповідного патогенетичного лікування!
 
Якщо хвороба є запущеною та мають місце ускладнення: цироз печінки або новоутворення на фоні гепатиту, пухлинні тромбози ворітної/порожнистої вени не гайте час звертайтеся до фахівців відділу хірургії та трансплантації печінки.
 
Відділ має найбільший в Україні практичний досвід лікування ускладнень, що зумовлені гепатитами, а спеціалісти відділу володіють всіма сучасними хірургічними методиками:
 
  • мініінвазивні (лапороскопічні) резекції печінки;
  • резекційно-пластичні втручання на печінці з реконструкцією уражених судин та жовчно-вивідних шляхів;
  • мініінвазивні дренуючі операції при механічній жовтяниці;
  • хіміоемболізація та радіочастотна абляція метастатичних вогнищ;
  • реконструктивні операції при портальній гіпертензії;
  • трансплантація печінки від посмертного донора та частини печінки від родинного донора.
 
Своєчасне звернення за медичною допомогою рятує життя! Будьте здорові! Звертайтеся до професіоналів!
 
📞Запис на консультацію за телефонами (044)408-14-36, (093)542-36-97
📞 Відділення хірургії та трансплантації печінки (044)454-20-36
 
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo