Новини
донорство.jpg
02 серпня 2021
Посмертне донорство знову рятує життя

58-річному Юрію кілька років тому було поставлено невтішний діагноз - гепатоцелюлярна карционома на фоні цирозу печінки (рак внутрішньопечінкових проток). З того часу він знаходився в листі очікування на трансплантацію печінки. Стан Юрія погіршувався кожного дня, а подальший прогноз був не втішним. Але все змінилося - з’явилася надія на порятунок. Цією надією став молодий хлопець, якому було діагностовано смерть мозку, а його рідні дали добро на трансплантацію органів іншим людям.

Донорський мультиорганний забір було проведено на базі Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги і це був перший, але сподіваємося не останній, досвід наших колег.

Печінку донора було перевезено до Національного інституту хірургії та трансплантології, де й пересадили її Юрію зранку 29 червня. Його стан вже стабільний, та попереду чекає тривалий і непростий шлях реабілітації.

Дві донорські нирки були пересаджені в Черкаському обласному онкологічному диспансері. А серце трансплантовано в Черкаському обласному кардіологічному центрі бригадою фахівців Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Висловлюємо слова скорботи родичам донора та свою шану і подяку за їх нелегке, але шляхетне рішення. Дякуємо Українському центру трансплант-координації, адміністрації та колегам Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги й департаменту патрульної поліції МВС за швидку та злагоджену роботу.

Трансплантація виконана за кошти держави відповідно до пілотного проекту з фінансувнння трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів.

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo