Новини
photo_2023-01-20_10-51-02 1.png
20 січня 2023
105-та річниця від народження О.О. Шалімова

Сьогодні ми відмічаємо 105-ту річницу від народження визначної людини, засновника Інституту, хірурга зі світовим ім’ям, науковця, вчителя – Олександра Олексійовича Шалімова. За своє життя Олександр Олексійович провів близько 40 тисяч операцій, за його авторством опубліковано понад 830 наукових праць та отримано 112 патентів на винаходи, обраний до Академії медичних наук України та Нью-Йоркської академії наук.

Олександр Олексійович Шалімов першим провів вдалу пересадку підшлункової залози хворому на цукровий діабет, розробив і впровадив нові методи операцій при онкологічних захворюваннях, захворюваннях органів травлення, судин, серця. За його монографіями навчалось і сьогодні навчається молоде покоління хірургів.

Та працею його життя беззаперечно став заснований Інститут клінічної і експериментальної хірургії, який за роки свого існування трансформувався у Національний інститут хірургії та трансплантології НАМН України, та з честю носить ім'я свого засновника.

«Кожному хворому – своя операція», це кредо Вчителя є основою для всіх, хто працював з Олександром Олексійовичем Шалімовим та вважає себе «Шалімовцем».

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Інформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відео та фоторепортажі про інститут Контактна інформація
logo