Новини
Group 618.png
28 травня 2023
Міжнародний день здоров’я жінок

28 травня відзначається Міжнародний день здоров’я жінок.

Цей день покликаний нагадати всім, що здоров’я жінки має величезне значення для майбутнього будь-якої нації.

Останнім часом фахівці відзначають погіршення репродуктивного здоров'я жінок, особливо в аспекті безплідності та зростання відсотку онкологічних захворювань.

Тому регулярний догляд та контроль за своїм здоров’ям, своєчасне проходження профілактичних оглядів, зокрема консультації гінеколога, УЗД щитоподібної залози, молочної залози, гормональне обстеження, тощо – запорука міцного здоров’я та бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці.

Цю важливу ініціативу підтримує команда НІХТ ім. О.О. Шалімова.

Лікар-гінеколог Інституту Малько Марина Володимирівна, яка має 15-річний стаж, наголошує на необхідності профілактичного гінекологічного огляду не менше одного разу на рік.

Для Вас, наші любі жінки, ми зробили ДЕНЬ безкоштовних консультацій мамолога та гінеколога у наступний понеділок 29 травня.

УВАГА: необхідний попередній запис на консультацію за телефоном 093-700-56-04

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo