Новини
Шалимова (15).png
29 квітня 2022
Дякуємо за допомогу!

Війна, що триває, внесла значні корективи в процес забезпечення медичних закладів медикаментами, виробами медичного призначення та медичної техніки, засобами гігієни. Особливо гостро це відчувається в зоні проведення бойових дій або районах, що вже звільнені від окупації.

На допомогу прийшли не байдужі. Волонтерами, благодійниками є не лише окремі особи, а й компанії, громади не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

 

Хочемо подякувати Омельяненкові Михайлу, Станкевичу Валерію, Кононюку Олександру, Олексієнкові Євгену, Абразовській Альоні, фонду HfE GENEVA за надану допомогу у вигляді медикаментів та витратних матеріалів.

ГО «Національна Рада з охорони здоров’я та безпеки» за наданий дефібрилятор та компанії «Хай Спейс» за витратні матеріали для проведення кардіохірургічних та ендоваскулярних оперативних втручань.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo