Новини
photo_2023-11-16_14-07-28.jpg
16 листопада 2023
Всесвітній день боротьби проти раку підшлункової залози

Рак підшлункової залози є онкологічним захворюванням з дуже несприятливим прогнозом і відносно невисокою (приблизно 5 років) виживаємістю пацієнтів. Це пов’язано, в першу чергу, з пізнім зверненням пацієнтів за високоспеціалізованою медичною допомогою.

В нашому Центрі за рік проходять лікування понад 400 пацієнтів із раком підшлункової залози. Це надскладні операції по видаленню пухлин підшлункової залози, проведення специфічної до-  та післяопераційної хіміотерапії, виконання мініінвазивних втручань на підшлунковій залозі та жовчних протоках, що дозволяє встановити правильний діагноз, визначити оптимальну тактику лікування та підготувати пацієнтів до складних операцій.

На жаль, більша частина пацієнтів звертається до нас на пізніх стадіях захворювання, коли прогноз від лікування вже не є сприятливим, проте і в таких випадках наш досвід та лікування за провідними світовими протоколами дозволяють продовжити життя пацієнтів.

Відділ хірургії підшлункової залози нашого центру є провідним панкреатологічним центром України, де виконують найбільшу кількість операцій з патологією раку підшлункової залози, а сучасний мультидисциплінарний підхід за участю найкращих хірургів, клінічних онкологів, радіологів та інших спеціалістів нашого Центру, дозволяє отримати максимальний результат лікування на рівні провідних світових центрів та дає шанс кожному нашому пацієнту.

Консультації за телефоном 044-454-20-06, 044-408-63-44, 044-454-20-81, 044-454-20-18

 

 

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo