Новини
трансплантація.jpg
13 травня 2021
І знову безсонні ночі...

У місті Рівне одна людина посмертно подарувала шанс на життя чотирьом людям.

Сьогодні вночі бригада хірургів Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова разом із спеціалістами Рівненської міської лікарні виконали мультиорганний донорський забір.

  

Донором став мешканець області, який потрапив в ДТП, та нажаль його життя не вдалось врятувати. Однак, він подарував життя чотирьом людям, зовсім йому не знайомим, які були приречені на повільне згасання.

  

Лише під ранок завершилась операція по пересадці серця, яка виконувалась безпосередньо у міській лікарні. Це вже друга така операція, що виконується в Рівному.

  

Наразі тривають операції по пересадці нирок і печінки вже в Києві, на базі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова.

  

Вдячність та шана донору та його родині за важкий але милосердний крок. Швидкого одужання нашим пацієнтам! Дякуємо керівникам МВС України, патрульним поліцейським, керівнику Українського центру трансплант-координації, трансплант-координаторам та всім іншим хто був причетний до цього дійства. Окрема вдячність нашим колегам з Рівненської міської лікарні. Нам завжди приємно з вами працювати разом.

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo