Новини
Шалимова (34).png
27 травня 2022
Міжнародний день здоров'я жінок!

Здоров'я жінки - має величезне значення для будь-якої нації, адже саме вона дає світу нове життя і продовжує рід людський. 

35 років тому, на V Міжнародній нараді з питань жіночого здоров’я,  було прийнято рішення щодо відзначення Міжнародного дня дій з охорони жіночого здоров’я.

В цей день ми звертаємося до усіх жінок, щоб вкотре наголосити на важливості регулярного огляду гінеколога. Візит до лікаря дозволяє запобігти та профілактувати не лише проблеми жіночої репродуктивної сфери, а початкові стадії захворювань інших органів і систем, які активно себе не проявляють.

Лікар - гінеколог Інституту Малько Марина Володимирівна, яка має  14 річний стаж, наголошує на необхідності  профілактичного гінекологічного огляду не менш одного разу на рік після початку статевого життя. Більша кількість оглядів повинна бути у разі наявності відповідних скарг, при  плануванні вагітності та в її період, в післяпологовому періоді, а також у разі зміни статевого партнера.

Не нехтуйте профілактичним оглядом. Багато гінекологічних захворювань протікають безсимптомно, непомітно для жінки і можуть проявлятися при розвитку ускладнень.  

Пройдіть профілактичний огляд. Збережіть жіноче здоров'я!

Запис на консультацію за телефонами (044)408-14-36(093)542-36-97

Вартість огляду гінеколога 200 грн.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo