Новини
Трансплантация.jpg
26 травня 2021
Для лікарів немає вихідних

В неділю спеціалісти Інституту спільно з колегами Київської обласної клінічної лікарні та Інституту серця на базі Київської обласної клінічної лікарні виконали мультиорганний донорський забір одразу у двох донорів.

Дві печінки було взято для трансплантації в Інституті, але одна печінка після огляду патоморфологів та за даними експрес-біопсії, виявилась не підходящою для пересадки. Реципієнтом для пересадки другого органу стала жінка з Черкаської області з аутоімунним цирозом печінки, яка до цього проходила обстеження та знаходилася ​​в листі очікування.

 

Серце було трансплантовано фахівцями Інституту серця. Три нирки було пересаджено на базі Київської обласної клінічної лікарні місцевими спеціалістами. Одна у Київському центрі нефрології і діалізу.

Щира вдячність родичам донорів і наші співчуття. Здоров'я і швидкого одужання усім реципієнтам. Дякуємо професіональній команді трансплантологів, трансплант-координаторам та усім, хто був задіяний в логістичному ланцюжку трансплантацій. Командною роботою ми зможемо усе! 

Операції з трансплантації органів виконуються за рахунок держави за пілотним проектом з трансплантації та є безкоштовними для рецепієнтів.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo