Новини
Трансплантация.jpg
26 травня 2021
Для лікарів немає вихідних

В неділю спеціалісти Інституту спільно з колегами Київської обласної клінічної лікарні та Інституту серця на базі Київської обласної клінічної лікарні виконали мультиорганний донорський забір одразу у двох донорів.

Дві печінки було взято для трансплантації в Інституті, але одна печінка після огляду патоморфологів та за даними експрес-біопсії, виявилась не підходящою для пересадки. Реципієнтом для пересадки другого органу стала жінка з Черкаської області з аутоімунним цирозом печінки, яка до цього проходила обстеження та знаходилася ​​в листі очікування.

 

Серце було трансплантовано фахівцями Інституту серця. Три нирки було пересаджено на базі Київської обласної клінічної лікарні місцевими спеціалістами. Одна у Київському центрі нефрології і діалізу.

Щира вдячність родичам донорів і наші співчуття. Здоров'я і швидкого одужання усім реципієнтам. Дякуємо професіональній команді трансплантологів, трансплант-координаторам та усім, хто був задіяний в логістичному ланцюжку трансплантацій. Командною роботою ми зможемо усе! 

Операції з трансплантації органів виконуються за рахунок держави за пілотним проектом з трансплантації та є безкоштовними для рецепієнтів.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo