Shalimov_O_O.jpg
28 лютого 2021
Пам'яті Олександра Олексійовича Шалімова

Сьогодні весь медичний світ вшановує пам'ять академіка, професора, доктора медичних наук Олександра Олексійовича Шалімова, славне ім’я якого  з гордістю носить наш інститут.

Видатного хірурга, вченого, новатора немає з нами вже 15 років, його серце перестало битися 28 лютого 2006 року.
Проте, його учні  продовжують справу та традиції свого Вчителя, розвивають методики, проводять унікальні операції.

Його досягнення досі залишаються на передових позиціях української хірургії. А це понад 830 наукових робіт і 112 винаходів. На його рахунку відкриття двох науково-дослідних інститути – у Харкові та Києві. 

Його називали Богом у хірургії. Він зробив 40 тисяч операцій, є Дійсним членом Академії медичних наук України та Нью-Йоркської академії наук.  ЮНЕСКО присвоїла йому звання "Людина планети", а своя держава удостоїла звання «Герой України». 

Втім, найважливішою за всі звання є світла пам'ять про нього – лікаря і людину. Вона в серцях тисяч пацієнтів, котрим Він врятував життя, а також тих, кому він був Учителем.

Дякуємо Вам, Олександре Олексійовичу, вічна пам'ять і шана!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo