Новини
Group 540.png
10 березня 2023
Дякуємо за допомогу

Вже понад 80 років в медичному арсеналі є наявним важливий інструмент лікування – антибіотики. Використання антибіотиків за чіткими показами та з урахуванням низки правил і алгоритмів щороку рятує життя сотень мільйонів людей від небезпечних захворювань, наслідків травм тощо.

Сьогодні, коли в нашій країні вирує війна, і медики боряться з її наслідками, наявність антибіотиків є одним з найголовніших факторів забезпеченості лікувального закладу.

Тому ми дуже вдячні компанії Abryl та персонально пану Kumar Kuldeep та пану Ravi Singla за надану благодійну допомогу у вигляді лікарських засобів – антибіотиків сучасного покоління з широким спектром дії.

Ваш доброчинний внесок слугуватиме людям, пришвидшить нашу спільну Перемогу над хворобами та ворогом!

 

 

 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo