Публікації про центр
FileLocation:
FileUri:
17 вересня 2022
З Днем хірурга!

Чіткі впевнені рухи. Пильний погляд, від якого не сховається найдрібніша деталь. Світлий розум, який знайде спосіб розв’язати найскладнішу проблему. Велике серце, що бореться за життя інших до останнього. Усе це про хірургів, які щороку, у третю суботу вересня, відзначають своє професійне свято - День хірурга.

Хірургія – це не просто професія, а покликання рятувати життя. Сьогодні професія, яка рятує життя ще актуальніша. Під кулями та ракетами наші колеги спасають тих, хто оберігає нас. Рятують наше майбутнє, історичну пам'ять та сьогодення!

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом! Щирі побажання здоров’я, позитивних емоцій, вдалих операцій та, головне, найскорішої Перемоги й мирного неба над головою!

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo