Ми сьогодні
FileLocation:
FileUri:
17 серпня 2022
Слова, що рятують життя

Кінець минулого тижня видався напруженим для трансплантаційної команди Інституту.
Першим прийшло повідомлення з УЦТК про наявність в Київській обласній клінічній лікарні потенційного донора. Молода людина, важкий інсульт, діагностовано смерть мозку. Складне рішення родичів. Отримано згоду на посмертне донорство. Завдяки цьому рішенню три людини отримали шанс на нове життя. Печінку та одну нирку трансплантовано пацієнтам, які знаходились на Інститутському листку очікування, а одна нирка трансплантована спільно з колегами безпосередньо в Київській обласній клінічній лікарні.
Декілька днів і знову виклик. Київська міська клінічна лікарня №17. Донор, чоловік. Смерть мозку. Є згода на посмертну донацію. Вилучення. Трансплантовано печінку. Серце і нирки пересаджено нашими колегами в Інституті серця та Київському нефрологічному центрі.
Насичений тиждень, але кожен з лікарів, медичних сестер розуміє, що рятує життя. Безсонні ночі, напружені дні, але так приємно дивитися в очі людині, яка має надію на нове життя. Життя без виснажливого діалізу та постійних крапельниць і пігулок.
Наша подяка колективам УЦТК, Київській обласній клінічній лікарні та Київській міській клінічній лікарні №17 за професіоналізм та відданість справі.
Наше співчуття родинам донорів. Ви зробили складний, але важливий і шляхетний вибір – подарували життя зовсім Вам не відомим людям, в тілах яких будуть продовжувати життя Ваші близькі.