Відеорепортажі про інститут
FileLocation:
FileUri:
29 березня 2021
Пересадка легень, чи можлива така операція в Україні?
В цьому відео Усенко Олександр Юрійович - директор Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова розкаже про нинішню ситуацію з трансплантації в Україні та про ймовірність операції з пересадки легень в Україні.
Пересадка легень - це дуже актуальне питання, особливо після того, як вже рік в світі панує COVID-19. Чи готові до цієї операції в Україні?
Нарешті уряд і керівництво країни звернули увагу на трансплантацію. Держава виділяє кошти на проведення оперативних втручань такого роду, що дає можливість заощадити кошти, які йдуть на лікування хворих закордоном. Але чи достатньо їх?
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo