Загальні клінічні підрозділи
Операційний блок
Опис відділу
Дроботун.JPG
Завідувач операційним блоком, лікар-хірург

Дроботун
Ігор Володимирович

Найсучасніше обладнання  операційних блоків, постійне оновлення апаратури, використання найсучасніших витратних матеріалів та інші фактори забезпечують відділенню передові світові стандарти якості та роблять його найкращим відділенням подібного профілю в Україні.

Колектив відділення налічує 74 співробітника. Дане відділення являється чи не найкращим відділенням такого профілю в нашій державі. В склад відділення входять 12 операційних залів, які обладнанні найсучаснішим анестезіологічним та хірургічним обладнанням, відділення налічує 17 операційних столів.

Переважна більшість операційних залів знаходяться на другому поверсі хірургічного корпусу інституту. Крім того, в інституті існує операційна зала для операцій в хворих на гнійні ускладнення, а також існують окремі  операційні зали для спеціалізованих судинних та мініінвазивних лапароскопічних операцій. За сучасним словом хірургічної техніки в інституті обладнані операційні для кардіохірургічних операцій, особливу гордість являють операційні зали для виконання надскладних трансплантацій внутрішніх органів, таких як пересадка печінки, підшлункової залози, нирок та інших. Весь комплекс хірургічних операційних залів обладнаний централізованою системою кондиціонування, вентиляції та мікроклімату. За безпосередньої участі директора інституту та адміністрації проводиться постійне оновлення та покращення апаратури та обладнання, проводяться постійні ремонтні роботи, закупка найсучасніших витратних матеріалів, які використовуються під час складних хірургічних операцій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo