Загальні клінічні підрозділи
Операційний блок
Опис відділу
Дроботун Ы.В..jpg
Завідувач операційним блоком

Дроботун
Ігор Володимирович

Найсучасніше обладнання  операційних блоків, постійне оновлення апаратури, використання найсучасніших витратних матеріалів та інші фактори забезпечують відділенню передові світові стандарти якості та роблять його найкращим відділенням подібного профілю в Україні.

Колектив відділення налічує 74 співробітника. Дане відділення являється чи не найкращим відділенням такого профілю в нашій державі. В склад відділення входять 12 операційних залів, які обладнанні найсучаснішим анестезіологічним та хірургічним обладнанням, відділення налічує 17 операційних столів.

Переважна більшість операційних залів знаходяться на другому поверсі хірургічного корпусу інституту. Крім того, в інституті існує операційна зала для операцій в хворих на гнійні ускладнення, а також існують окремі  операційні зали для спеціалізованих судинних та мініінвазивних лапароскопічних операцій. За сучасним словом хірургічної техніки в інституті обладнані операційні для кардіохірургічних операцій, особливу гордість являють операційні зали для виконання надскладних трансплантацій внутрішніх органів, таких як пересадка печінки, підшлункової залози, нирок та інших. Весь комплекс хірургічних операційних залів обладнаний централізованою системою кондиціонування, вентиляції та мікроклімату. За безпосередньої участі директора інституту та адміністрації проводиться постійне оновлення та покращення апаратури та обладнання, проводяться постійні ремонтні роботи, закупка найсучасніших витратних матеріалів, які використовуються під час складних хірургічних операцій.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo