Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Влайков.jpg
Влайков Георгій Георгійович
Відділ хірургії магістральних судин
Старший науковий співробітник

К.мед.наук, старший науковий співробітник,

лікар судинний хірург

Народився 6 червня 1971 р. в м. Києві в сім'ї службовців.

 У 1988 році поступив, а у 1994 році закінчив з відзнакою Український державний медичний університет за фахом "Лікувальна справа".

З 1995 по 1998 роки навчався в аспірантурі при Інституті клінічної та експериментальної хірургії АМН України.

З 1997 по 1998 роки працював на посаді лікаря-хірурга у відділі хірургії магістральних судин Інституту хірургії та трансплантології АМН України.

У 1998 році був обраний на посаду наукового співробітника, а з 2001 року - старший науковий співробітник відділу хірургії магістральних судин.

У 1998 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю "серцево-судинна хірургія" на тему: "Патогенез та хірургічне лікування аневризми черевної частини аорти у хворих похилого та старечого віку".

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "судинна хірургія".

Є автором та співавтором 183 наукових праць, 35 патентів, 1 монографії, присвячених діагностиці та хірургічному лікуванню захворювань судин.

       Проходив стажування з судинної  хірургії у Великобританії (1996р.) та Австрії (1999р.).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації СТАЦІОНАР Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad (Для зарубежных пациентов) Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo