Загальні клінічні підрозділи
Чорна І.С..png
Чорна Ірина Станіславівна
Спеціальність: Лікар-гастроентеролог
Місце навчання: Київський медичний інститут ім.О.О.Богомольця
Стаж: 38 років
E-mail: chornairina03@gmail.com

Лікар гастроентеролог вищої категорії

Народилась в 1958 році  в місті  Києві.

Після закінчення середньої школи в 1975 році, працювала 2 роки в Київському  інституті клінічної та експериментальної хірургії  санітаркою.

З 1977 року. навчалась в Київському  медичному інституті, котрий закінчила 1983 році.

Інтернатуру закінчила по спеціальності «педіатрия» в  ДКЛ № 3 міста Києва.

З 1985 р. по 1989 р працювала дитячим лікарем- інфекціоністом в  ДКЛ № 4 в місті Києві.

З 1989 року знову працює в Інституті клінічної та експериментальної хирургії лікарем-гастроентерологом  в лабораторії досліджень органів травлення – займюється функціональними дослідженнями  хворих з патологією органів травлення. Напротязі декількох років  лікувала хворих в діагностичному відділенні інституту.

З 1991 р. працює також і в кабінеті нових медичних методик, в якому займається апаратними методами лікування  - електростимуляцією, лазеротерапією, КВЧ- терапією (на основі принципів рефлексотерапії).  Пройшла спеціализацію з  рефлексотерапії та фізіотерапії.

Має 26 друкованих робіт та 2 патенти. Член Української гастроентерологічної асоціації, Українського клубу панкреатологів.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo