Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Белейович.jpg
Белейович Василь Васильович
Посада: Завідувач відділення трансплантації та хірургії серця
Місце навчання: Івано-Франківська медична академія
Стаж: 21 років
E-mail: v.beleevich@gmail.com

Завідувач відділення трансплантації та хірургії серця. Кандидат медичних наук

Народився 31 березня 1980 року в с. Сливках Рожнятівського р-ну Івано-Франківської області.

У 1997-2003 роках навчався у Івано-Франківській медичній академії.

У 2003-2004 роках - лікар-інтерн Інституту Серцево-Судинної Хірургії ім. М.М.Амосова та Інституту Хірургії та Трансплантології.

У 2004 році працював лікарем-хірургом відділення вроджених вад серця Інституту Серцево-Судинної Хірургії ім. М.М.Амосова. У 2005 році атестований, як лікар-кардіохірург. 2008 року переведений у відділення трансплантації та хірургії серця Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова.

З 2013 року є завідуючим відділення трансплантації та хірургії серця.

У 2019 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, доктора філософії, на тему: «Вибір тактики хірургічного лікування поєднаних оклюзійно-стенотичних уражень брахіоцефальних та вінцевих артерій на серці, що працює».

Є автором та співавтором більш ніж 50 наукових праць, в тому числі 7 патентів на винаходи.

Стажувався у Німеччині (м.Франкфурт-на-Майні) та у Греції (м. Афіни). У 2022 році проходив стажування з трансплантації серця та легень в “Massachusetts General Hospital” (HARVARD MEDICAL SCHOOL) у м. Бостон, США. 

Хірург вищої атестаційної категорії з 2014 року, серцево-судинний хірург.

У 2016 році пройшов спеціалізацію за фахом «Трансплантологія».

Науково-практичні інтереси:

  1. Операції при ішемічній хворобі серця (коронарне шунтування на працюючому серці; резекція аневризми лівого шлуночка).
  2. Мініінвазивна кардіохірургія (коронарне шунтування з бокових доступів) .
  3. Операції при набутих вадах серця (пластика та протезування клапанів серця).
  4. Поєднані операції (коронарне шунтування з пластикою або протезування клапанів серця: поєднанні операції на серці та інших органах ).
  5. Одномоментні хірургічні втручання на серці та магістральних артеріях.
  6. Операції при пухлинах серця та перикарду.
  7. Трансплантація серця.
Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo