Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Евсеев.jpg
Євсєєв Владислав Євгенійович
Посада: Лікар-хірург судинний
Місце навчання: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Стаж: 20 років

Народився в 1979 році.

З 1996 по 2002 рр. навчався та закінчив Київський Національний Медичний Університет ім. О.О.Богомольця.

З 2002 по 2004 рр. навчався та закінчив інтернатуру на кафедрі факультетської хірургії №2 Національного Медичного Університету ім. О.О.Богомольця на базі Київської лікарні швидкої медичної допомоги за спеціальністю «Хірургія».

З 2004 по 2006 рр. навчався і закінчив клінічну ординатуру на базі Національного Інституту Хірургії та трансплантології ім. А.А.Шалімова АМН України за спеціальністю «Хірургія»

З вересня 2006 року працюю лікарем-хірургом відділення мікросудинної  та пластичної хірургії.

18.06.2007 Було присвоєно звання лікаря спеціаліста за спеціальністю «Судинна хірургія» при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

В 2008 році пройшов курси підвищення кваліфікації - «Пластична хірургія кінцівок» на базі кафедри пластичної хірургії та комбустіології НМАПО ім. П.Л.Шупика.

В 2010 році пройшов курси підвищення кваліфікації – «Ангіографія та рентген ендоваскулярна хірургія» на базі кафедри хірургії та трансплантології НМАПО ім. П.Л.Шупика.

Являюсь співавтором 2-х наукових статей.

Наукові інтереси – контурна пластика після масивної втрати ваги тіла. 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Контактна інформація Інформація для благодійників
logo