Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ рентген-ендоваскулярної хірургії, інтервенційної кардіології та реперфузійної терапіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення інтервенційної радіологіїВідділення онкологіїВідділення гострих мозкових станівВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та пункційних методів лікуванняВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ амбулаторної нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Гуч-Алла-Олексіївна.webp

Гуч Алла Олексіївна

Посада: Лікар ультразвукової діагностики
Місце навчання: Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця
Стаж: 44 років
E-mail: alhooch@gmail.com

Доктор медичних наук, провідний науковий співробітник.

Народилася 28 квітня 1957 р. Закінчила Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця у 1981 р.

З 1981 по 1983 рр. проходила клінічну ординатуру на кафедрі факультетської хірургії КМІ, після чого працювала ординатором-хірургом у Васильківській і Вишгородській ЦРБ Київської області.

З 1985 р. працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України. Перші роки - як хірург відділу магістральних судин, а надалі - в кабінеті ультразвукової діагностики серцево-судинної системи.

В 1993 р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Роль клініко-інструментальних досліджень у виборі тактики лікування хворих посттромбофлебітичним синдромом", в 2003 р. - докторську дисертацію на тему "Регіонарна гемодинаміка та мікроциркуляція в діагностиці та виборі тактики хірургічного лікування хворих облітеруючим атеросклерозом черевної частини аорті та периферичних артерій".

Є автором 2 монографій, 249 наукових праць та 25 патентів.

Член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики, Президент Українського допплерівського клубу.