Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Швадчин.JPG
Швадчин Ігор Олександрович
Посада: Науковий співробітник
Місце навчання: Національний технічний університет
Стаж: 32 років

Науковий співробітник лабораторії біохімії та бактеріології

Працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова АМН України з 1992 року.Після закінчення в 1992 році Національного технічного університету (КПІ) зарахований на посаду лаборанта з вищою освітою, а з 1996 року  на посаду наукового співробітника лабораторії біохімії та бактеріології.

Основний напрямок наукової діяльності – застосування сучасних методів обчислювальної математики та математичної статистики для системного аналізу медико-біологічних об’єктів. Володіє багатьма методиками математичного аналізу експериментальних даних, та сучасними методами програмування. Розробляє методи та програми комп’ютерної діагностики.

Має 32 опублікованих наукових робіт, з них на 6 винаходів одержано патенти України. Матеріали наукових робіт докладені на 5 конференціях.

Приймав участь у виконанні 11 планових науково-дослідних робіт.