Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Левадний.JPG
Левадний Андрій Васильович
Посада: Лікар-хірург судинний
Місце навчання: Вінницький Державний медичний університет
Стаж: 23 років
E-mail: lav78@ukr.net

Народився у 1978 році.

У 2001 році закінчив Вінницький Державний медичний університет, факультет "Лікувальна справа”, диплом з відзнакою.

У 2004 році закінчив Українську військову медичну академію, “Факультет підготовки військових лікарів”, за спеціальністю “Хірургія”. Ступінь: магістр медицини.

2004-2006 рр - Військова частина А3122 (м. Б.Церква, військовий шпиталь №762), капітан медичної служби на посаді ординатора хірургічного відділу з палатами гнійної хірургії. Звільнений в запас у 2006 році.

З 2006 року по теперішній час працює судинним хірургом відділення хірургії магістральних судин в Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Є членом Асоціації судинних хірургів України.