Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
IMG_6408.JPG
Тивончук Олександр Степанович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Івано-Франківський державний медичний інститут
Стаж: 35 років
E-mail: o.tyvonchuk@gmail.com
Робочий телефон: +380505047127

Головний науковий співробітник

З відзнакою закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут за фахом «хірургія» у 1986 році.

З 1986 по 1988 рік пройшов клінічну ординатуру в Київському інституті клінічної і експериментальної хірургії. З 1988 року працював лікарем-хірургом відділення хірургії шлунково-кишкового тракту вказаного інституту.

У 1995 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика, лікування та профілактика Ру-стаз синдрому». В 1996 році отримав вищу кваліфікаційну категорію за фахом «загальна хірургія». У 2000 році обраний науковим співробітником відділу.

В 2001 році закінчив курси підвищення кваліфікації, присвячені проблемам хірургічного лікування захворювань стравоходу в Російському Науковому Центрі Хірургії імені Б.В. Петровського РАМН. З 2005 року обраний старшим науковим співробітником відділення хірургії стравоходу та реконструктивної гастроентерології НІХТ імені О.О.Шалімова НАМНУ.

В 2006 році пройшов курси підвищення кваліфікації по лапароскопічній хірургії товстої кишки в міському колопроктологічному центрі м. Москви.

В 2010 році захистив докторську дисертацію на тему “Шунтування шлунку в хірургічному лікуванні морбідного ожиріння та супутніх метаболічних захворювань”.

Проходив стажування: у 1999 році 6 місяців стажування по лапароскопічній хірургії у Франції (Париж, Лорьян); у 2011 році в TOP Clinic ICHILOV, Тель-Авів, Ізраїль; в 2017 році - курс лапароскопічної колопроктології Хайфа, Ізраїль; у 2019 році - клінічне занурення в курс лапароскопічної колоректальної хірургії, Новий Йечин, Чехія.

В 2015 році обраний на посаду головного наукового співробітника. В 2021 році Олександру Степановичу присвоєне вчене звання професора. Автор 214 наукових праць.

Є віце-президентом Асоціації баріатричної хірургії України,  членом Міжнародної асоціації баріатричної хірургії (IFSO), Української асоціації по малоінвазивним, ендоскопічним та лазерним технологіям, Європейської Ассоціації ендоскопічної хірургії.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo