Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Дейниченко.jpg
Дейниченко Андрій Геннадійович
Відділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології
Лікар-хірург, кандидат медичних наук

Народився 18 лютого 1978р в сім`ї службовців.

У 2000 році закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю „Лікувальна справа”.

Серпень 2000 р. -  січень 2002 р. : інтернатура за спеціальністю „Хірургія” на базі Львівського державного медичного університету.

Вересень 2002 р. -  червень 2004 р. : клінічна  ординатура за спеціальністю „хірургія”.на базі НаціональногоІнституту хірургії та трансплантології НАМН України..

З жовтня 2004 р. і по теперішній час працює на посаді лікаря хірурга кабінету рентген – ендоскопічних та ендобіліарних методів лікування.

Крім практичної роботи активно займається науково-дослідною роботою, є автором та співавтором понад 30наукових праць та винаходів.

В 2007 році – стажування в  м. Сеул (Південна Корея) з питань ендоскопічної хірургії.

В 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Атипова ендоскопічна папілотомія в лікувально-діагностичному алгоритмі обструкції дистального відділу загальної жовчної протоки». 

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту НАШІ ФАХІВЦІ Наші партнери ВАКАНСІЇ 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Запис на процедуру HLA-типування Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Професійне вдосконалення Медична рада Конференції та з’їзди Відео для фахівців Фото для фахівців Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Пілотний проект Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Лабораторний супровід Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут Прес-служба
logo