Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення онкологіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностики та ендоскопіїЛабораторія біохімії та бактеріологіїЛабораторія патоморфології та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїЗагальні клінічні підрозділи
Дейниченко.jpg
Дейниченко Андрій Геннадійович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Буковинська державна медична академія
Стаж: 21 років
E-mail: adeyn@ukr.net
Робочий телефон: +380934124600

Кандидат медичних наук

Народився 18 лютого 1978 року в сім`ї службовців.

У 2000 році закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю "Лікувальна справа".

У 2000-2002 роках проходив інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" на базі Львівського державного медичного університету.

З 2002 по 2004 рік проходив клінічну ординатуру за спеціальністю "Хірургія” на базі Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України.

З жовтня 2004 року і по теперішній час працює на посаді лікаря-хірурга кабінету рентген-ендоскопічних та ендобіліарних методів лікування.

Крім практичної роботи активно займається науково-дослідною роботою, є автором та співавтором понад 80 наукових праць та винаходів.

В 2007 році – стажування в м. Сеул (Південна Корея) з питань ендоскопічної хірургії.

В 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Атипова ендоскопічна папілотомія в лікувально-діагностичному алгоритмі обструкції дистального відділу загальної жовчної протоки». 

Є членом Асоціації хірургів України, Європейської Асоціації ендоскопічних хірургів (EAES).

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НІХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про інститут ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ ТРАНСПЛАНТАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ Для фахівців НОВИНИ Контакти
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація інституту Наші фахівці Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним інституту Сертифікат якості ISO 9001:2009 Публічні закупівлі НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА Іноформація для пацієнтів, що потребують трансплантації Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників антитерористичних заходів For patients from abroad Подяка пацієнтам Аспірантура та докторантура Післядипломна освіта Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про інститут Відеорепортажі про інститут
logo