Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
photo_2023-12-27_13-52-35 1.png
Хомяк Ігор Васильович
Посада: Головний науковий співробітник, хірург вищої категорії
Місце навчання: Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут
Стаж: 38 років
E-mail: md.khomiak@gmail.com
Робочий телефон: +380444542081

Доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Закінчив лікувальний факультет Львівського ордена Дружби народів державного медичного інституту у 1986 році. По закінченні працював ординатором хірургічного відділення Бердичівської центральної районної лікарні.

З 1991 року по 1993 рік проходив підготовку в клінічній ординатурі при Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії і закінчив повний курс за фахом “хірургія”.

У 1993 році зарахований на посаду лікаря хірурга відділення хірургії печінки і жовчовивідних проток КНДІКЭХ.

У 1997 році атестований на вищу кваліфікаційну категорію за фахом “хірургія”.

У 2001 році захистив кандидатську дисертацію “Розробка та клініко-експериментальне обґрунтування застосування компресійних анастомозів у біліарній хірургії”.

З лютого 2004 року працює на посаді старшого наукового співробітника відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

Звання «Заслужений лікар України» отримав у 2007 році.

У 2010 році захистив докторську дисертацію «Диференційоване етапне хірургічне лікування гострого некротичного панкреатиту».

У 2010 році - стажування в університетській клініці м. Стокгольм в професора Hirota.

З січня 2011 року призначений на посаду головного наукового співробітника відділу хірургії підшлункової залози та реконструктивної хірургії жовчовивідних проток.

В 2011 році доповідав про власні результати хірургічного лікування гострої патології  підшлункової залози в м. Магдебург (Німеччина) на Європейському панкреатологічному конгресі, а також в м. Йокохама (Японія) на Міжнародному хірургічному конгресі.

У 2013 році приймав активну участь в міжнародному хірургічному конгресі, ISW, м. Гельсінкі.

У 2015 році за науково - педагогічну діяльність отримав звання професора.

В 2016 році доповідав результати досліджень на міжнародному хірургічному конгресі IHPBA, м. Сан-Паулу, Бразилія.

У 2016 році отримав звання лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки за цикл наукових праць: "Мініінвазивні хірургічні втручання при захворюваннях печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози".

У 2017 році представив власні результати дослідження комбінованого покрокового мініінвазивного хірургічного лікування гострого некротичного панкреатиту на міжнародному хірургічному конгресі, 47th  WCS, м. Базель, Швейцарія.

У 2018 році були представлені наукові роботи на міжнародному конгресі DDW, м. Вашингтон, США та на ЕРС м. Берлін, Німеччина. Приймав активну участь, доповідав результати наукових досліджень на світовому конгресі IHPBA, 2018 р., м. Женева, Швейцарія.

У 2019 опублікував статтю з приводу діагностики та прогнозування перебігу інфікованого панкреанекрозу в міжнародному журналі JOP. J Pancreas.- Mar 29., 20(2):67-71. Приймав активну участь в 51 Конгресі Європейського Панкреатологічного Клубу в м. Берген, Норвегія.

У 2022 році приймав активну участь в організації та проведенні вперше в Україні 54-го міжнародного конгресу Європейського Панкреатологічного Клубу (EPC) та Міжнародної Асоціації Панкреатологів (IAP). Виступав із доповіддю.

Має опублікованих 429 друкованих наукових праць, 5 методичних рекомендацій, 53 патенти України. Автор монографії «Желчеотводящие анастомозы в билиарной хирургии».

Віце-президент Українського Клубу Панкреатологів. Заступник головного редактора журналу «Вісник клубу панкреатологів».

Активний член Хірургічного Товариства Травного Тракту (SSAT), Міжнародної Асоціації Панкреатологів (IAP), Європейського Панкретологічного Клубу (EPC), Міжнародного Хірургічного Товариства (ISS).

Наукові інтереси:

- хірургія та трансплантація підшлункової залози;

- хірургія жовчовивідних проток;

- мініінвазивна лапароскопічна хірургія.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 



список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомоги



більше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo