Наукові відділи та клінічні відділення
Наукові відділи та клінічні відділенняВідділ анестезіології та інтенсивної терапіїВідділ торако-абдомінальної хірургіїВідділ трансплантації ниркиВідділ трансплантації та хірургії серцяВідділ хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних протокВідділ трансплантації та хірургії печінкиВідділ мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургіїВідділ хірургії магістральних судинВідділ хірургії поєднаної патології та захворювань заочеревинного просторуВідділ ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіологіїВідділ променевої та функціональної діагностикиВідділення ендоскопіїВідділення онкологіїВідділення променевої терапіїВідділення ультразвукової і функціональної діагностикиВідділ лабораторної діагностикиВідділ патологічної анатомії та цитологіїВідділ науково-організаційної роботи та інформаціїВідділ експериментальної хірургіїВідділ нефрології та діалізуЗагальні клінічні підрозділи
Хілько.JPG
Хілько Юрій Олександрович
Посада: Лікар-хірург
Місце навчання: Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського
Стаж: 23 років
E-mail: Khilko304@yahoo.com

Кандидат медичних наук

Народився 10 серпня 1978 року в м. Тернопіль в сім’ї службовців.

З 1995 по 2001 рр. навчався в Тернопільській державній медичній академії ім.І.Я.Горбачевського за спеціальністю ”Лікувальна справа”.

З 2001 по 2003 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю ”Хірургія” на базі Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги №1.

З 2003 по 2005 рр. працював лікарем на контрактній основі в м. Афіни (Греція). У 2005 році працював лікарем-хірургом у клініці ”Доктус”.

З 1 вересня 2005 р. по 31 серпня 2007 р. навчався в клінічній ординатурі за спеціальністю "Хірургія" на базі Інституту хірургії та трансплантології АМН України. З 4 вересня 2007 р. зарахований на посаду лікаря хірурга відділення хірургії підшлункової залози, лапароскопічної та реконструктивної хірургії жовчовивідних шляхів Інституту хірургії та трансплантології АМН України, де й працює по даний час.

Має вищу атестаційну категорію. Автор 16 наукових публікацій, 3 патентів на винахід.

Проходив стажування у Barzilai Medical Center, Ашкелон, Ізраїль (2017 р.) Член European Association for Endoscopic Surgeons та Асоціації хірургів України.

Одружений, виховує двох синів.

Наукові інтереси:

-хірургія підшлункової залози;

-хірургія печінки і поза печінкових жовчних проток;

-лапароскопічна хірургія органів гепатопанкреатобіліарної зони.

Інформація про наявність медичних препаратів

що були придбані за кошти державного бюджету України

 список препаратів

ЗМІНА МЕХАНІЗМУ ФІНАНСУВАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ННЦХТ ім. О.О. Шалімова НАМН України долучився до реалізації проекту КМУ щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомогибільше інформації

Про центр Сервіси ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ДЛЯ ФАХІВЦІВ НОВИНИ Контакти Медтранспорт
Ми сьогодні Наша історія Адміністрація центру Наші фахівці Благодійність Наші партнери Вакансії 3D тур по операційним центру Правова інформація Сертифікати та ліцензії Публічні закупівлі Наглядова рада Вакансії Для страхових компаній Стаціонар Консультативна поліклініка Приймальне відділення Для учасників бойових дій Здати кров - врятувати життя For patients from abroad Зворотній зв'язок Подяка пацієнтам ОСВІТА Післядипломна освіта Навчання в аспірантурі Медична рада Конференції та з’їзди Клінічні випадки Міжнародний класифікатор хвороб МКХ 10 Новий механізм фінансового забезпечення Інституційний репозитарій Асоціація хірургів України Журнал "Клінічна хірургія" Новини Публікації про центр Контактна інформація Як доїхати
logo